سرمایه گذاری یکی از مهم ترین مسائل در زندگی ما به شمار می رود. افراد به دنبال راه های سرمایه گذاری بوده و می خواهند مسیری را انتخاب کنند که بدون وجود مشکلات ، به سود خوبی دست پیدا کنند. طرح توجیهی یکی از راه هایی است که شما می توانید با مسائلی که پیش رو دارید آشنایی پیدا کنید و با توجه به میزان بودجه و سود و زیان راه مناسب را انتخاب نمایید. زمانی که می خواهید کاری را شروع کنید باید توجه داشته باشید که چه مقدار سرمایه برای کار شما لازم است و همین طور تمامی مسائل مرتبط با کار را بسنجید . همچنین شما باید بازار کار و رقیبان خود را بشناسید تا بتوانید سرمایه گذاری خوبی داشته باشید.

طرح توجیهی گزارشاتی از بازار و مسائل فنی را به شما ارائه می دهد. زمانی که شما در شروع یک کار بتوانید مسائل پیش رو را بدانید مسلما از به وجود آمدن آن ها جلوگیری می کنید و روند کاری مطمئن تری را پیش می گیرید.

طرح توجیهی شامل سه بخش می باشد:

بخش بازار، بخش فنی، بخش مالی

در بخش بازار خدمات طرح توجیهی اصولی  به ما کمک می کند که میزان تولید این محصول در کشورمان در چند سال گذشته چقدر بوده است و شرایط و مشکلات بازار را برای آن محصول مورد بررسی قرار می دهد. در بخش فنی ، ما می توانیم به میزان فضا و ماشین آلات لازم پی ببریم همچنین تعداد نیرو در این بخش مشخص می شود. در بخش مالی سرمایه ای که نیاز است مشخص می شود و تمامی هزینه ها از قبیل خرید وسیله ها و دستگاه ها و حقوق و دیگر هزینه ها براورد می گردد. طرح توجیهی را می توان در بخش های مختلف سرمایه گذاری صنعتی ، پتروشیمی، کشاورزی و گردشگری به کار گرفت. طرح توجیهی شامل موارد تخصصی است که به وسیله ی سیستم و نرم افزار های مختلف به دست می آید بنابراین افراد عادی نمی توانند این کار را به طور کامل و درست انجام دهند.

بنابراین اگر سرمایه گذار هستید و می خواهید کاری را شروع کنید حتما طرح توجیهی را می شناسید زیرا بسیاری از کسب و کار های موفق از طرح توجیهی استفاده می کنند. اگر بخواهیم به طور ساده طرح توجیهی را توضیح دهیم باید بگوییم طرح توجیهی همانند نقشه ای برای پیشبرد اهدافتان در سرمایه گذاری می باشد. زمانی که شما اطلاعات کاملی درباره ی کاری که می خواهید شروع کنید را داشته باشید می توانید بسیار دقیق تر و حساب شده تر قدم بردارید و بسیاری از مشکلات پیش رویتان را کنار بزنید که موجب برطرف شدن بسیاری از مسائل و هزینه ها می شود. برای اطلاع از هزینه طرح توجیهی ورق پت به سایت مراجعه نمایید. 

باید دقت داشته باشیم که هزینه ها را نمی توان به طور دقیق با حساب دستی به دست آورد و ما از بسیاری از هزینه های احتمالی در سرمایه گذاری بی خبر می باشیم و همین طور نیاز به اطلاعات و آمار معتبر و دقیق در بازار داریم که تمامی این ها در طرح توجیهی به وسیله ی برنامه های مخصوص در این طرح براورد خواهد شد. برای داشتن طرح توجیهی اصولی و مفید و کاربردی باید به شرکتی معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. مراکز ارائه دهنده ی طرح توجیهی با توجه به بودجه ای که دارید می توانند طرح توجیهی مفید و اقتصادی را به شما ارائه دهند. مرکز ارائه طرح توجیهی مطصا از مراکز ارائه دهنده ی خدمات طرح توجیهی می باشد که با به روز ترین برنامه ها و اطلاعات و با تجربه ای که در زمینه ی طراحی انواع طرح توجیهی دارد می تواند شما را در مسیر کارآفرینی و یا شروع سرمایه گذاری یاری کند.

 تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

مطالعات امکان سنجی طرح توجیهی
مطالعات امکان سنجی طرح توجیهی
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 9 : 30 دقیقه
تماس بگیرید
گزارش طرح توجیهی
گزارش طرح توجیهی
چهارشنبه 29 مرداد 1399 در ساعت 13 : 26 دقیقه
تماس بگیرید
طرح توجیهی اصولی و مفید و کاربردی
طرح توجیهی اصولی و مفید و کاربردی
دوشنبه 20 مرداد 1399 در ساعت 10 : 13 دقیقه
تماس بگیرید
هزینه انجام طرح توجیهی
هزینه انجام طرح توجیهی
دوشنبه 26 خرداد 1399 در ساعت 12 : 16 دقیقه
تماس بگیرید
چگونه یک طرح توجیهی را بنویسیم
چگونه یک طرح توجیهی را بنویسیم
دوشنبه 26 خرداد 1399 در ساعت 11 : 56 دقیقه
تماس بگیرید
 سفارش طرح توجیهی فنی و اقتصادی
سفارش طرح توجیهی فنی و اقتصادی
چهارشنبه 7 خرداد 1399 در ساعت 10 : 17 دقیقه
تماس بگیرید
طرح توجیهی اصولی
طرح توجیهی اصولی
دوشنبه 15 ارديبهشت 1399 در ساعت 15 : 51 دقیقه
تماس بگیرید
شرکت خدمات طرح توجیهی
شرکت خدمات طرح توجیهی
دوشنبه 15 ارديبهشت 1399 در ساعت 15 : 41 دقیقه
تماس بگیرید
سفارش طرح توجیهی اقتصادی
سفارش طرح توجیهی اقتصادی
ﺳﻪشنبه 2 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
شرکت ارائه ی طرح توجیهی
شرکت ارائه ی طرح توجیهی
ﺳﻪشنبه 2 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 41 دقیقه
تماس بگیرید
انواع طرح توجیهی
انواع طرح توجیهی
ﺳﻪشنبه 2 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 22 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 11 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
دوشنبه 20 مرداد 1399 در ساعت 10 : 13 دقیقه
تعداد بازدید : 323
نمایش همه
علاقه مندی ها ()