بسیاری از افرادی که تمایل به کار کردن در خارج از کشور هستند، بایستی نسبت به دریافت ویزای کار اقدام کنند. به همین دلیل مراجعه به مؤسسه بین المللی راد، به شما کمک می کند که بتوانید اطلاعات جامع‌تر نسبت به چگونگی دریافت ویزای کاری و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت موقت و یا دائم بدست آورید.

مراحل لازم برای أخذ ویزای کاری

بدین وسیله متناسب با نیاز مشاوره‌ای که دارید، می توانید از این مطالب آموزنده بهره مند گردید. به عنوان مثال، برای دریافت ویزای کار، شما باید مراحل زیر را طی کنید:

 • انتخاب کشور مورد نظر: ابتدا باید تصمیم بگیرید که در کدام کشور می‌خواهید کار کنید. هر کشور دارای قوانین و شرایط مختلفی برای دریافت ویزای کاری است.
 • پیدا کردن موقعیت شغلی: برای درخواست ویزای کار، شما بیشتر مواقع نیاز به داشتن یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در کشور مورد نظر خواهید داشت. بنابراین، باید به دنبال موقعیت شغلی مناسب برای خود بگردید.
 • تهیه مدارک لازم: برای اخذ ویزای کاری، شما باید مدارک مورد نیاز را تهیه کنید، از جمله رزومه، مدرک تحصیلی، گواهینامه‌های حرفه‌ای، و سایر مدارک مورد نیاز.
 • انجام فرآیند درخواست ویزا: پس از یافتن موقعیت شغلی و تهیه مدارک لازم، باید فرآیند دریافت ویزای کاری را آغاز کنید. این شامل تکمیل فرم‌های مربوطه، پرداخت هزینه‌های لازم و ارائه مدارک مورد نیاز است.
 • حضور در مصاحبه و ارائه مستندات: بعضی از کشورها برای صدور ویزای کار از شما خواستار حضور در یک مصاحبه هستند و یا از شما مستندات اضافی مثل تاییدیه‌های حسن سابقه و سلامتی می‌خواهند.
 • پذیرش و صدور ویزای کاری: پس از انجام تمام مراحل، اگر درخواست شما تأیید شود، ویزای کار شما صادر خواهد شد و شما می‌توانید به کشور مورد نظر بروید و به کار خود بپردازید.

جهت دریافت هر گونه اطلاعات جامع نسبت به امور مهاجرتی و اخذ ویزای کار و تحصیلی می توانید با کارشناسان حقوقی مؤسسه بین المللی راد مشورت تخصصی داشته باشید.

یک سری مدارک جهت أخذ ویزای کاری بایستی تهیه گردد که ممکن است عموم افراد نسبت بدان آگاهی نداشته باشند. بهتر است قبل از آغاز فرآیند درخواست ویزای کار، با یک مشاور وکالت یا مشاور ویزای تحصیلی منجمله مشاورین مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید و اطمینان حاصل نمائید که شرایط و قوانین رعایت شده است.

اهمیت دریافت ویزای کاری

این مؤسسه معتبر با گردآوری مقالات متعددی نسبت به مسائل امور مهاجرت، توانسته‌اند به نحوی دیدگاه کلی شما را نسبت به جوانب مختلف مهاجرت کاری و تحصیلی روشن سازند. ویزای کار برای افرادی که می‌خواهند در یک کشور خارجی به عنوان کارمند یا کارآفرین فعالیت کاری داشته باشند، صادر می‌شود. افرادی که ممکن است ویزای کاری را درخواست کنند عبارتند از:

 • کارمندان: افرادی که توسط یک شرکت یا سازمان خارجی برای انجام کار در یک کشور خارجی استخدام شده‌اند و نیاز به ویزای کاری دارند.
 • کارآفرینان: افرادی که می‌خواهند یک کسب و کار در یک کشور خارجی برای خود بنا کنند و به عنوان مالک یا مدیر آن فعالیت کنند، بایستی نسبت به اخذ ویزای کاری اقدام کنند.
 • متخصصان و محققان: افرادی که دارای تخصص و تجربه در یک حوزه خاص هستند و توسط یک سازمان یا دانشگاه در یک کشور خارجی جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی یا آموزشی استخدام می‌شوند، نیاز به اخذ ویزای کاری دارند.
 • هنرمندان و ورزشکاران: افرادی که مشغول به فعالیت هنری یا ورزشی هستند و به عنوان هنرمند یا ورزشکار حرفه‌ای در یک کشور خارجی فعالیت می‌کنند، نیاز به ویزای کار دارند.
 • دستیاران خانواده: بعضی از کشورها امکان صدور ویزای کار برای دستیاران خانواده افراد مشغول به فعالیت کاری را فراهم می‌کنند تا بتوانند همراه با خانواده‌شان به کشور مورد نظر سفر کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که شرایط و الزامات صدور و اخذ ویزای کاری بستگی به قوانین و مقررات هر کشور خاص دارد، بنابراین پیش از اقدام به درخواست ویزای کاری و همچنین تحصیلی، بهتر است با مشاوران متخصص در مؤسسه بین المللی راد در ارتباط باشید.

تلفن تماس :

44124814 - 44124815

44124850 - 44124921

44124937 -44124963

09335135236 - 09210901201

+ تلفن تماس دفتر انگلستان:

0044797913068 - 00447979808391

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 129
نمایش همه
علاقه مندی ها ()