نکاتی در خصوص اهداف نگارش و جمع‌آوری مطالب به عنوان طرح توجیهی وجود دارد که باعث گردیده توسط گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا، این مقاله به صورت مختصر به این موضوع اختصاص پیدا کند. بر اساس یک الگوی کلی، نگارش طرح توجیهی انجام می پذیرد. در نتیجه از نتایج آن می توان برای پیشبرد اهدافی که سرمایه‌گذاران و مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارند، استفاده کنند. هنگامی که یک سرمایه‌گذار با یک فرصت تجاری خوب روبرو می شود بایستی پیش از هر کار عملی، با دریافت مشاوره تخصصی و تدوین و نگارش طرح توجیهی، از آینده پروژه اطلاعات جامع کسب نمود.

تهیه طرح توجیهی در راستای پیشرفت پروژه

به عبارتی، امکان سنجی بازار و ارزیابی های دقیق پروژه باید از جوانب مختلف منجمله محل احداث پروژه، بازار تقاضا، بودجه اولیه، مدت زمان دست یافتن به سود اولیه، هزینه تأمین وسایل و تدارکات، نحوه تأمین نیروی انسانی و میزان آن تنها برخی از مواردی هستند که بخش های اصلی و مهم گزارشات طرح توجیهی مختص یک پروژه را به خود اختصاص می دهد. بنابراین متناسب با نیازی که کسب و کارهای مختلف جهت توسعه فعالیت خود و یا احداث یک پروژه جدید و نوپا دارند، می توانند پیش از هدر دادن بودجه، از نتایج گزارش طرح توجیهی بهره‌مند گردند.

گردآوری طرح توجیهی متناسب با هر پروژه می تواند بهترین تضمین برای جذب سرمایه‌گذار و همچنین اجرای موفقیت‌آمیز پروژه به شمار رود. در نتیجه اگر در پی کسب تجربه های جدید در کسب و کار خود هستید. جهت پیشگیری از هدر رفتن سرمایه باید اطلاعات جامع نسبت به موضوعات مختلف اجرای یک پروژه در اختیار داشته باشید تا در نهایت بتوانید تصمیم‌گیری نهایی درست خود را انجام دهید. طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم یکی از طرح توجیهی های ارائه شده توسط این مجموعه می باشد که در طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم ، روش کاملا اقتصادی ارائه شده است

هم اکنون جهت اطلاع از هزینه تهیه طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم و انواع طرح توجیهی می توانید با مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع تماس بگیرید و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

 

گردآوری و تهیه گزارش طرح توجیهی دارای مزایای متعددی می باشد که باعث گردیده موضوع این مقاله به صورت انحصاری بدان اختصاص پیدا کند. لازم است که بدانید، با پرداخت حداقل مبلغ جهت نگارش طرح توجیهی تخصصی متناسب با نوع کسب و کارتان، می توانید از هدر رفتن وقت، انرژی و بودجه‌اتان جلوگیری کنید. با کسب آگاهی دقیق نسبت به آینده کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید، شما راحت‌تر می توانید برای شروع فعالیت خود و پروژه تصمیم بگیرید. همچنین شرایط مناسب برای جذب سرمایه‌گذار برای شما فراهم می گردد. در حال حاضر جهت مشاهده نمونه های طرح توجیهی گردآوری شده توسط گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا، می توانید به وب سایت رسمی آن ها مراجعه کنید.

نگارش طرح توجیهی و موفقیت در اجرای پروژه

لازم است که بدانید، نتایج بدست آمده از یک طرح توجیهی کسب و کار منجمله طرح توجیهی پرورش قارچ، طرح توجیهی راه اندازی گلخانه، طرح توجیهی تولید پوشاک و ... به شما کمک می کند که آیا پروژه‌ای که در دست دارید، کارآمد و موفقیت آمیز است یا نه؟! در همین راستا، مباحث اصلی یک طرح توجیهی به بررسی و تحلیل وضعیت بازار و همچنین نکات فنی کار همانند هزینه ها، ظرفیت تولید، محل احداث پروژه و ... اختصاص پیدا می کند.

در حالت کلی، نگارش طرح توجیهی به عنوان سناریویی از یک پروژه توسط افراد اهل فن یا همان مشاوران اقتصادی، مهندسین و مدیران مالی گردآوری می شوند. درج مطالب مقدماتی، مطالعات بازار، امکان‌سنجی نهایی و بررسی هزینه ها همگی در یک گزارش طرح توجیهی دقیق و معتبر گردآوری می شوند. در این صورت، صاحب ایده می تواند بر علل مؤثر در اجرای موفقیت‌آمیز پروژه و یا عدم موفقیت آن آگاه شود. سپس با در اختیار داشتن سرمایه کافی اقدام به راه اندازی پروژه خود نماید و یا از نتایج بدست آمده از گزارشات طرح توجیهی برای جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاران استفاده کنند.

آدرس :

تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 29
نمایش همه
علاقه مندی ها ()