لازم است که بدانید، با گسترش بستر اینترنت شرایط برای راه‌اندازی سیستم های آموزش از راه دور و مجازی فراهم می باشد. در همین راستا شاهد فعالیت مدارس آنلاین هستیم که سیستم آموزشی خود را به این سمت و سو سوق داده‌اند. در نتیجه اگر به دنبال بهره‌مندی از چنین امکاناتی هستید، والدین بایستی از سیاست مدیریت مدارس آموزش از راه دور آگاه باشند. سپس منطبق بر آن برنامه‌ریزی اصولی و مناسب داشته باشند. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها چندین دهه با راه اندازی سیستم آموزش مجازی ، بهترین شرایط آموزشی را برای دانش آموزان مستعد فراهم نموده‌اند.

مزیت استفاده از سیستم آموزش از راه دور

بنابراین، با توجه به این مزایا، آموزش مجازی جذاب‌تر و جذب توجه بیشتری از دانشجوان و علاقه‌مندان به یادگیری کسب کرده است. نیاز به ذکر است که مهیا نمودن بستری با امکانات تخصصی بیشتر را می توانید در سیستم آموزش از راه دور مشاهده نمائید. آموزش مجازی به دانشجوان امکان می‌ دهد تا به منابع و محتواهای تخصصی در زمینه‌های مختلف دسترسی پیدا کنند و در زمینه ‌های خاص تخصص پیدا کنند. به طور کلی، آموزش از راه دور به دانش‌آموختگان امکان می ‌دهد تا به صورت انعطاف‌پذیر، با دسترسی آسان و با استفاده از امکانات تعاملی و تخصصی، در فرآیند یادگیری شرکت کنند.

اهداف گوناگونی را می توانید در سیستم های آموزش از راه دور دنبال کنید چون بیش از گذشته شاهد سرمایه‌گذاری در این عرصه هستیم و بسیاری از دانش آموزان در مقطع تحصیلی خاص، تمایلات خود را برای استفاده از این امکانات آموزشی نشان می دهند. همانطور که می دانید، سیستم آموزش از راه دور به دانش آموزان اجازه می دهد که حضور فیزیکی در مدرسه نداشته باشند و تنها با مشارکت در کلاس های آنلاین و آزمون های غیر حضوری بتوانند فارغ التحصیل شوند. هم اکنون جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر آموزشی مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تماس حاصل فرمائید.

آموزش از راه دور جزء جدیدترین تکنیک های آموزشی است که در دهه اخیر توانسته در مقطع تحصیلی پایین نیز نظر بسیاری از والدین را به خود جلب کند. به عبارتی متناسب با نیاز جامعه و گسترش بستر اینترنت، شرایط برای ارائه خدمات دوره آموزش مجازی مهیا شده است چون چنین وضعیتی به افراد کمک می کند که بتوانند از چنین موقعیتی برای پیشرفت تحصیلی فرزندان خود استفاده کنند. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها بر روی سیستم آموزش غیر حضوری در مقطع تحصیلی خاص فعالیت دارند. این چنین والدین متناسب با وضعیت تحصیلی فرزندشان می توانند در مدرسه آنلاین ثبت نام کنند.

آموزش از راه دور و مشارکت در کلاس های آنلاین

با استفاده از ابزارآلات دیجیتالی بر پایه اینترنت، شرایط را برای برگزاری کلاس های آنلاین مهیا می سازند. بنابراین با کسب آگاهی نسبت به این موضوع مهم، دانش آموزان برای ارتقای مهارت های خود می توانند از بستر آموزش از راه دور استفاده کنند. با راه اندازی سیستم آموزش غیر حضوری، بدون محدودیت مکانی می توان در کلاس های آنلاین مشارکت کرد. سپس متناسب با وضعیت تحصیلی خود، برای مطالعه کردن و شرکت در آزمون های آنلاین برنامه‌ریزی درستی انجام دهند.

چند سال اخیر امکانات و فرصت های بیشتری برای ارائه خدمات آموزش از راه دور مهیا شده است. در نتیجه والدین بر اساس وضعیت تحصیلی فرزندان خود، برای استفاده از چنین امکاناتی می توانند اقدام کنند. به طور کلی، سیستم آموزش از راه دور با استفاده از یک پلتفرم مشخص و اختصاصی که از سوی مدرسه آنلاین معرفی می شود، ارتباطات متقابل میان دانش آموزان، والدین و اساتید را فراهم می آورند. بنابراین اگر به دنبال استفاده از خدمات آموزش از راه دور در مقطع تحصیلی متوسطه هستید، می توانید با مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تماس حاصل فرمائید و پس از بررسی های فراوان می توانید از این سیستم بهره‌مند گردید.

آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه(ثبت‌نام خارج از کشور): 02122383272
02122383598

شماره تماس واحد بزرگسال پسرانه / داخل کشور: 02122384524

واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 27
نمایش همه
علاقه مندی ها ()